Paldies par ieteikumu.
Ko saki par Rušonu, kas tur pat netālu atrodas?
ja nezina šo ezeru, vai var sameklēt pāris dienās un piebarot baltās zivtiņas, lai varētu ko noķert.
Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.
Paldies par ieteikumu.
Ko saki par Rušonu, kas tur pat netālu atrodas?
ja nezina šo ezeru, vai var sameklēt pāris dienās un piebarot baltās zivtiņas, lai varētu ko noķert.
......:)))))
Jebkurā ezerā, ja vien viņš nav izzvejots ar visiem iespējamiem rīkiem, var balto zivtiņu pievilināt un protams, noķert. Tāpat ne vienmēr vajag tos kilogramus uz āķa gala, vai ne? Galvenais ir process.
Kas attiecas uz Rušonu, tad tāpat kā Rāznā atrodi nedaudz dziļāku vietu no krasta un parasti šādos ezeros pat iebarošana nav vajadzīga ja runa iet par standarta plici vai raudiņu. Ja gribēsi ko lielāku tad gan būs jāpstrādā cītīgāk. Starp citu abos ezeros ir arī zuši.
Vislabāk satikt kādu vietējo aborigēnu un ar viņu apjautāties. Parasti Latgales ļaudis ir ļoti atsaucīgi un pateiks tev visu ko vien zina.
Taču ja jāizdara izvēle burtiski starp Rušonu un Rāznu, tad gan brauktu uz Rāznu.
Sameklē zāļu kanti, arī no krasta, un ieber kaut vai Dobeles Dzirnavnieka zivju kombikormu. Būs OK.
Pievieno savu komentāru