Gribu tagad pamēģināt noķert kādu vimbu. Uz ko labāk fīderi vai klasisko grunteni?
Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.
Gribu tagad pamēģināt noķert kādu vimbu. Uz ko labāk fīderi vai klasisko grunteni?
Var mēģināt uz abiem rīkiem, bet visu nosaka vieta. Vimbas vēl nav aktīvas un straumēs neuzturās. Drīzāk jau jāmeklē mierīgāki plūdumi ar padziļinājumiem. Es biju šonedēļ Ventā ar klasisko grunteni. 9 vimbas kopumā. metu tieši upes vidū, bet protams, sev zināmās vietās. Cope ilga no pussešiem rītā līdz aptuveni astoņiem rītā. Vēlāk varēja sauļoties.
Nākamā starpība ir starp tām vimbām kas ir palu laikā tikušas pāri dambjiem, rumbām, spēkstaciju kritumiem......un tām kas ir palikušas lejpusē.
Lejpuses vimbas pielāgojas atnākšanai un aiziešanai, bet augšpuses vimbas ir uz palikšanu un pielāgošanos.
Tāpēc vārds VIENNOZĪMĪGI manuprāt ir attiecināms tikai uz sauli, akmeni un ....sešām pēdām zem zemes...:)))))
Pievieno savu komentāru