Sveiks!
Šogad vēlos izmēģināt līdaku ķeršanu uz dzīvo. Vairāk interesē, protams, zāļainās vietas. Kādu auklu un pludu tu ieteiktu izvēlēties? Paldies!
Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.
Sveiks!
Šogad vēlos izmēģināt līdaku ķeršanu uz dzīvo. Vairāk interesē, protams, zāļainās vietas. Kādu auklu un pludu tu ieteiktu izvēlēties? Paldies!
Sveiks.
Nu līdz līdaku ķeršanai ir vēl ļooooooti tālu...:))))
Lai ar pludu un uz dzīvo ķertu līdakas zāļainās vietās, es patiesi teikšu, ka nezinu kā to darīt. Jebkura dzīvā zivtiņa, esot pavadas galā, aptīsies ap pirmo zāles stiebru pirmajā setā....:(((
Kā tu domā šādā vietā darboties?
Atvaino, bet es neredzu versijas......
Ja nu vienīgi ņemt par pamatauklu 0,4mm pīto, tad pavadiņu ap 20 kg un gaidīt copi. Tad tu varēsi raut zaļsvārci no ūdens ar visām zāļu saknēm. Vai tas tev sagādās copes baudu, es nezinu.
Ja gribi ar dzīvo meklēt līdaku zālēs, tad labāk izmanto sistēmu bez pluda. Ap 5 gr smags gala sviniņš, un 30 cm gara pavada. Iemet un turi, vai pavelc cik atļauj zāle. Es gan tā īsti neizprotu kapēc ir vajadzība pēc šādām mocībām?
Pievieno savu komentāru