Sveiks! Jautājums par kaņepju sēklām...kāda ir labākā recepte, lai piebriedinātu un vai praktizē arī grauzdēšanu un malšanu un kā pareizi to darīt. Paldies!
Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.
Sveiks! Jautājums par kaņepju sēklām...kāda ir labākā recepte, lai piebriedinātu un vai praktizē arī grauzdēšanu un malšanu un kā pareizi to darīt. Paldies!
Sveiks.
Samaltas kaņepes ne vienmēr ir tā labākā versija. Es patiesībā nekad nemaļu, ja vien tie graudi nav pārdabiski lieli un nezin kādā ceļā iegūti......:))))
Grauzdēta kaņepe noteikti ir labāka par parasto, jo ir pavisam cits aromāts. Taču ar to grauzdēšanu der būt ļoti uzmanīgam, jo zivs deguns saodīs mazāko piedegumu un tad visu barības spaini varēs izmest mēslainē.
Tāpat kaņepju sēklas ņemu jau gatavā veidā lai lieki nebūtu jāmokās ar to sagatavošanu. Tas ir tas pats stāsts kas par ķiplokiem. Ņemot jau gatavu aromātu kā šķidro tā pārtikas veikalos pirkto garšvielu zinu cik daudz un uz kādu daudzumu jāliek lai nepārcenstos vai nedaliktu. Savukārt ņemt un spiest ķiploka sulu, vai smalki sasmalcinot nebūšu īsti pārliecināts par pareizo devu, jo svaigs ķiploks ir makteni indīgu smaržu.
Pievieno savu komentāru