Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā tabunsjanis

Labdien! Pagājušā vasarā vietējā avīzē lasiju Jūsu rakstu.Minējāt, ka siltajā laikā ķerot baltās zivis barībai jāpievieno kaut kas salds. Ir sagadījies tā, ka mājās lielā daudzumā ir medus (priekš copes, varētu teikt, ka pat neierobežotā:)). Radās pāris jautājumi. 1. Cik apmēram daudz medus vajadzētu uz 1kg barības? 2. Vai līņu copē arī tas varētu noderēt? 3. Vai varētu būt kāda atšķirība, ja copē upē vai ezērā? Cik noprotu, medus jāpievieno ūdenim, ar ko tiek mitrināta barība. Paldies un ne asakas!

Labdien.

Medu patiešām lieku bieži. Turklāt tagad jau ūdens paliek siltāks un var ar medu darboties drošāk. Būtībā uz litru ūdens lieku ēdamkaroti ar kaudzi. Piemēram, Timar ( Ungāru ražotai barībai) ir iebarojamā barība tieši ar medus smaržu kas domāta dažādām baltajām zivīm.

Līnim gan medus nederēs. Līnim drīzāk var pamēģināt kaut kādu smalku piparu garšvielu, bet mazos daudzumos.

Vasaras mēnešos atšķirības starp upi vai ezeru es neredzu. Barības konsistencē jā, bet struktūrā nē.

Atbildēts: 16.maijs 2014, 17:05 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager