Sveiks!Žurnālā Tu rakstīji,ka karpu āķi nederot uz līņiem!Ja nav noslēpums, kādas firmas āķus pats izmanto šai copei?
Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.
Sveiks!Žurnālā Tu rakstīji,ka karpu āķi nederot uz līņiem!Ja nav noslēpums, kādas firmas āķus pats izmanto šai copei?
Sveiks.
Jā, līņu copei karpu āķi neder pilnībā. Pareizāk sakot derēt jau der tikai tik tālu cik uzsprausta ir ēsma....:))))). Piecirtiena brīdī labākajā gadījumā zivs uz āķa atrodas dažas sekundes un ir projām. Es nemaz te nerunāšu par tukšajām copēm.
Tikai un vienīgi lietoju angļu Drennan āķus ar plakanajām galvām un nevis riņķiem. Vispār, pēdējos gados esmu gandrīz pilnībā pārgājis no āķiem ar riņķiem ( auklas piesiešanai) uz āķiem ar plakanajām galvām. Zivs mazāk baidās, ērtāk uzspraust ēsmu, bet ja nepieciešams lielāks ēsmas daudzums tad ērtāk to uzvilkt uz pavadiņas pār āķa plakano galvu nekā riņķi.
Vai zivs baidās no riņķiem?! Un kāpēc tad no plakanajām galvām mazāk?
Kādus Drennan āķus? (nu, tipu/profilu?) -varētu te iemst saiti/bildīti?
Pievieno savu komentāru