Sveiks.
Lai cik tas varbūt neliktos daudziem dīvaini, bet ir vietas kur dažādu sugu zivis nez kāpēc paaugas līdz zināmam lielumam un tad arī savā attīstībā un augšanas lielumā burtiski apstājas. Nezinu tam izskaidrojumu, jo neesmu zinātnieks, bet viena doma man ir un tā ir saistīta ar noteiktās zivju sugas pārapdzīvotību. Tagad par tālāko.
1. Kombikorms vai rupjmaize. Pēdējā noteikti ņemama ir tā saucamais ķieģelītis. Vari jaukt kopā iepriekš gan maizi kārtīgi samitrinot un atdalot mīkstumu no garozas. Zivij nepatīk piedeguma smarža ko cilvēks nejūt, bet līnis gan. Pie maizes zivs pienāks ātrāk.
2. Puf....Es nezinu?...:))))) Cik ilgi tu taisies tai vienā piegājienā makšķerēt. Es nevaru tev iedot gatavu recepti stundai, divām, vai piecām. Es nezinu kas tajā vietā notiek ar mazajām zivīm ( kādā daudzumā ). Ja tu pamatā esi nobriedis zivi pieturēt uz ilgu laiku, tad protams ērtākā versija ir zivju kombikorms. Vēl laba lieta ir trušu kombikorms kas izstrādāts un sagatavots no zāles. Laba lieta un līnim patīk pa to rušināties.
3. Cik bieži barot? Ja iespējams, tad dienā reizi noteikti un ar to arī varētu pietikt, ja vien nav tuvumā lērums mazo rudulēnu, plicēnu, raudiņu.....
4. Kombikorms ir jāpērk grimstošais un granulās. 4 kg paka tev maksās ap 3,5 eur un tā paka tev pietiks četrām barošanas reizēm vienai copes vietai. Taču atceries, ka ir pa laikam jāiemet arī gatavās barības bumbas.
5. :))))). Iedod laša sviestmaizi :))))))
Pievieno savu komentāru