Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā buslis

Sveiki. Ir kādreiz daudz un daudz makšķerēti līņi ezeros un dīķos, bet tas bija nu jau labu laiku atpakaļ,jo virsroku ņēma spinings, bet nu atkal ir doma atsākt jo tas bija tik forši un esmu atradis jaunu ezeru kur mēģināt.

Jautājums tāds kā līņi sadzīvo ar bebru? Vieta kur makšķerēšu ir netālu no bebru būdas jau kustīgajā niedru daļā. Viņi tur diezgan aktīvi dzīvo. Pie pašas ezera malas ir dziļums pusmetrs ar vairāk kā metru dziļu dumbru un tālāk paliek dziļāks un vieta izskatās laba tik nav bijusi pieredze ar bebriem. Piebilst varu ka citu vietu tur ir gruti izvēlēties jo visur priekšā klājiens ar niedrēm un ka bebru kustība noteikti nebūs šausmīgi liela,jo vairakus sekmigi ar lamatām izmedijam , bet noteikti vēl tur viņi palika. Paldies jau iepriekš par atbildi.

Attiecībā uz bebriem nekādas savstarpējas problēmas līnim nav, jo bebrs nav zivjēdājs. Taču kur ir bebri, tur nereti ir arī ūdri un ūdeles. Lūk, te jau būtu problēma, bet ja šo divu pēdējo dzīvnieku nav, tad kārto sev līņu vietu droši.

Atbildēts: 9.aprīlis 2020, 07:58 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager