Sveiks es jaunpienācējs gribēju apjautāties par Zandartu copi Daugava. Uz grunts maksceres. Kur labāk copet Kokneses galā. Un ko likt uz ēsmas.?
Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.
Sveiks es jaunpienācējs gribēju apjautāties par Zandartu copi Daugava. Uz grunts maksceres. Kur labāk copet Kokneses galā. Un ko likt uz ēsmas.?
Sveiks. Pats svarīgākais ir tev savas vēlmes mēģināt piepildīt tieši Daugavas vecajā gultnē. Tas ir faktors Nr. 1. Kā sameklēt veco gultni es tev nevarēšu pateikt, jo nemācēšu GPS iestādīt tev vienkārši rakstiski. Taču ne jau zandarts meklē tikai vecās upes gultnes kantis. Tas nāk nakts stundās arī pameklēt ēdamo pa applūdušām pļavām un to kantīm ar veco gultni. Šādas vietas ir arī jāmeklē. Ēsmai es parasti izmantoju baltās zivs fileju vai pašu miniatūru balto zivi. Raudiņas, mailītes, vīķes un t.t. Divžubura āķis ar pēc iespējas īsāku kātiņu. Pavadiņas noteikti no fluorkarbona pavadām. Metālu neliec, jo zandarts ir ļoti gudrs un māk atšķirt ko viņš jūt un izprot vai ko nejūt, neredz.
Pievieno savu komentāru