Sveiks,Einār!Kad apmēram raudas sāks ņemt un kur viņas ir tadā laikā ziļumā vai tuvāk krastiem?Ieprikš paldies!
Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.
Sveiks,Einār!Kad apmēram raudas sāks ņemt un kur viņas ir tadā laikā ziļumā vai tuvāk krastiem?Ieprikš paldies!
Rauda un breksis turas pavasarī tuvāk krastam. Pa upes vidu iet tās zivis kas meklē nārsta vietas. Taču tas attiecas uz nelielām upītēm. Tādā kā Daugava šīs divu sugu zivis meklē klusus un saules sasildītus līčus. Daba izvirza savas korekcijas un tās iemītnieki tai spiesti pielāgoties, jo arī cilvēkbērni netiek ieņemti tikai gultās.....tur ir arī mašīnas pēdējais sēdeklis, siena guba vai virtuves galds.
Brekšus, katru pavasari Ogres upē, velku aptuveni 50 - 70 cm dziļumā un mikro līcītī metru no krasta. Turpat ir arī raudas. Galvenais lai būtu ap 6 - 7 metri garš kāts un īpaši nerēgoties pašam.
Pievieno savu komentāru