Kā skaties uz tik tiko svaiga biezpiena iebarošanu liniem? Un tīri teoretiski tikai skatoties no likuma viedokla, izmantot veza astiti sezot uz liniem? Bet protams tikai tīri teoretiski!
Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.
Kā skaties uz tik tiko svaiga biezpiena iebarošanu liniem? Un tīri teoretiski tikai skatoties no likuma viedokla, izmantot veza astiti sezot uz liniem? Bet protams tikai tīri teoretiski!
Jā, es esmu mēģinājis dažādas iebarošanas versijas līņiem un starp tiem arī ar biezpienu. Atklāti sakot nekādu īpašu efektu nemanīju tāpēc arī nekādu manu atsaucību šīs ēdiens neguva, jo praktiski ir ļoti viegli ar biezpienu sabojāt visu barības galdu. Biezpiens pirmkārt nedrīkst būt skābs. Veikalā pirktais galīgi neder. Es to iegādājos parasti tirgū no tantukiem un tad arī iepriekš garšojot. Jo biezpiens "jēlāks", jo labāk. Vēl varu pateikt, ka viena no iebarošanas receptēm ir vistu mēsli kas sajaukti kopā ar zemi. Proporcija 1:3. Klāt arī līme. Strādā ļoti labi.
Atklāti sakot uz vēža astes neesmu mēģinājis, bet ja jau Ventā līnis ir pieķēries uz krevetes, tad kāpēc gan viņam nenogaršot arī šo ēsmu?
Par līmi- tā līme jau ir tajos mēslos. Mazāk skaties ārzemju raidījumus par putnu mēsliem- pievērsies modernākām tehnoloģijām.
Biezpiens "no tantukiem" tikai sabojās copi.
Kāds nopelns biezpienam- drīkst uzzināt eksperta viedokli, mani tas arī uztrauc? Un, kas tie vēl par mēsliem, kādēļ zemi jāber klāt?
Pievieno savu komentāru