Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā eDZH

hmm, vēlviens no manis! Man vienmēr ir interesējis jautājums par tālāko piebarošanu jau pēc starta barošanas, cik daudz un pec cik ilga laika vēlams piebarot? Un vai barības bumbas neaizbaida visas zivis, kas jau ir sanākušas uz barību?? Šorīt biju iebraucis ar laivu, cope laba, ar gaismiņu biju iekšā. iebaroju, imetu pludu, pirmā cope manam pāriniekam - bišk pāri kilo breksēns, pēc tam viņam klusums, un tādi paši 5 pēc kārtas man kādu 10varbut minūšu laikā, reāli iemetu, pat nenogrima āķis un jau pludiņš paslīdēja zem ūdens, cope it kā apklusa, nolēmu iemest 2bumbas, un kā iemetu tā arī viss, ko es darīju nepareizi?

Neko būtiski nepareizu tu neizdarīji. Pie'lauju domu, ka breksīts turpar vien palika, virs uzklātā galda, tikai nebarojās. Ta viņi mēdz bieži darīt. Citas zivis klāt nelaiž un paši arī neēd, bet sargā vietu.

Parasti starta iebarojumam izlieto aptuveni 70% barības. Cik bieži jāpiebaro? Viss atkarīgs no zivju lieluma un aktivitātes. Rēķini, ka 4 - 5 ap kilogramu smagi brekši divus kilogramus barības sev izlaidīs cauri nepilnā stundā.

Divas, trīs barības bumbas zivi neaizbaidīs, un ja tas arī notiktu, tad parasti jau pēc minūtēm desmit cope atsākas. Tas viss protams, tad ja zivij ir apetīte.

Atbildēts: 23.jūlijs 2012, 09:53 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager