Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā eDZH

copes vieta ir daugava! Mēs barojām uz "pļavas", kur gultne ir diezgan lēzena, barojām kādus 50m no krasta izpļautos caurumos starp zālēm, vieta jāmaina, jo par seklu manuprāt - nevaram tik klusi uzvesties laivā, un arī pludi bija parak tuvu laivai - tas pats breksīts ņēma tikai maziņš, ir jēga pārcelties uz metru dziļāku vietu? drīz aiz pļavas sākas kante un tur netālu arī ir ūdenszāļu līnija, domājam barot tieši pie līnijas beigām! Domā, tad varētu cerēt uz lielāku breksīti? Dziļums tur kādi 2,3m

Tad kad tu esi laivā, ja gluži neblīkšķini ar kaut ko pa bortiem, vai laivas dibenu, tad nemaz nav tik traki. Minimālā distance aptuveni 10 metri, kaut gan līnis ir copēts arī 5 metri no laivas. Daugavai, lēzena grunts josla, nekam neder. Tas nav ezers. Pareizi domā, ka jāmeklē kants. Tā ir pareizākā versija visām upēm. 2,3 metri ir pilnīgi pietiekošs dziļums lai tajā atrastos kā līnis tā breksis. Paskaties un papēti varbūt visam šim rajonam cauri iet kaut kas līdzīgs grāvim. Turklāt tam nav jābūt par metru vai vairāk dziļākam kā apkārtējais rajons. Pilnīgi pietiks ar 30 cm. Te tad arī iebaro.

Atbildēts: 27.jūlijs 2012, 12:13 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
pašās ūdenszālēs, kur dziļums bija 1,2m no sākuma pa kādam normālam pāri kilo, bet tagad vispār tikai mazie ap puskilo, tāpēc doma barot tālāk, cerība, ka lielāki pienāks! Varētu tā būt?
27.07.12
 
tālāk ir kante, kur aiziet vecā gultne, bet tur jau dziļums mainās par 3m vismaz! Bet tieši šī josla kur beidzas krasta ūdenszāļu līnija - vai ar to nepietiek, lai gar viņu aktīvi pārvietotos breksis un atrastu barību?
27.07.12
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager