Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā soks

Sveiks.

Man ir jautājums. Proteīns!? Šo pašu jautājumu uzdevu arī Normundam. Ko tu vari par viņu pateikt un ko nozīmē uz barības paciņām minētais vārds, un vai zivs maz ko no tā saprot? Kurā laikā šo barību vislabāk pielietot?

Jau iepriekš, paldies.

Proteīns ir olbaltumvielas kas nepieciešamas gandrīz 90% dzīvās radības uz šīs zemes. Zivis arī apzinās kas viņām un kurā brīdī( pareizāk sakot gadalaika posmā) ir nepieciešams. Cilvēks, kam ir vēlme uzkačāk muskuļus, lieto palielinātu proteīnu līdzekļu, jo tie iespaido muskuļu masu, un būtiski ātrā laika posmā tos palielina. Zivis labi saprot, ka priekšā būs ziema un jāaudzē tauki. Cilvēks, ja vienkārši sēdētu un dzertu, ēstu proteīna barību uzkrātu taukus kā bebrs. Tad no muskuļiem nebūtu ne vēsts. Būtu tikai tauku slānis kas atkal ļoti labi noder zivīm. Tāpēc proteīns ir izmantojams divejādi.

Iebarojamā barībā zivīm, un barībai kas saistīta ar proteīnu, liela un būtiska ietekme ir tieši karstajā vai siltajā laikā.

Te varētu izdarīt salīdzinājumu starp auksto zupu un gaļas zupu.

Nu kaut kā tā......:))

Atbildēts: 1.augusts 2012, 15:04 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager