Einārs Siliņš

Einārs Siliņš

Makšķernieks, kopš sevi atceras. Galvenokārt viss saistīts ar pludiņmakšķerēšanu. Regulāri piedalās pludiņmakšķerēšanas sacensībās. Kā komandā, tā arī individuāli izcīnītas godalgotas vietas Latvijas čempionātos. Mūžīgs eksperimentētājs, kurš šādas rīcības " atļaujas" arī mačos. Pagājušā gadā izdevis grāmatu “Makšķernieka Dienasgrāmata”. Regulāri savās pārdomās par copi dalās arī ar žurnāla “Copes Lietas”, laikraksta “Diena", reģ. preses un citu masu mediju starpniecību. Viens no M.Oltes veidoto copes raidījumu ilggadējiem ekspertiem.

Jautā eDZH

sveiks, nevarētu apmēram pastāstīt, kā uz kvoku sami pareizi jāķer? it kā to pašu primāro es zinu, bet tālāk.. nianses.. kur, uz kā, kā jākvoko un cik ilgi jāļauj ierīt un cikos ir labākais laiks copei :)

Paldies :)

Sveiks.

Teikšu tev kā ir. Ar samiem esmu uz tu, bet ar kvokošanu uz jūs. Nu nesanāk man vienkārši laika visam, un es nepiederu pie tiem kas var braukāt caurām dienām pa upi un gadīt tās pāris copes. Man tas šķiet neinteresanti, bet es zinu, ka pienāks gads kad es šai lietai pievērsīšos un ļoti nopietni. Taču teoriju zinu izcili labi..:))) Vismaz uz 10 ballēm no 10, jo man ir čoms kas ar samu ķeršanu nodarbojas ļoti daudz.

Ne uz kādu ierīšanu nav jāgaida. Kā ir cope tā dod pa ausīm. Parēķini pats kāds ir sama mutes platums un tad tava ēsma, ja vien tevi neinteresē kurkuļi līdz 2 kg.

Labākais copes laiks? Ja kvoko, tad saulaina diena. Sams ceļoties augšā labi redz ēsmu, jo patiesībā tam ar to redzi ir tā pašvakāk.

Meklē bedres. Pat padziļinājums par metru ir pietiekams lai sams tajā atrastos.

Atbildēts: 13.augusts 2012, 12:05 | 3 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
paldies :) mēģināšu, bet skatos, ka neviens īpaši negrib teikt uz kā mēģināt copēt, laikam jau pašam būs gadu gaitā tas jāizkož..
13.08.12
 
Daugavā, kā dzīvo samam, visi pārsvarā lieto pličus.
Kas attiecas uz to, ka ceļas pat četri uz kvoku, tad nekas jauns tas nav. Taču neņem, un tā ir diemžēl ļoti bieži. Nu neko tu tur neizdarīsi, jo nav jau tā īsti arī noskaidrots kas liek samam celties uz šo skaņu. Vismaz 90% gadījumu tas noteikti nav saistīts ar vēlmi baroties. Citādi jau mums tā upe būtu sen tukša no ūsaiņiem. Tur ir kāda cita fiška. Vienkārši jābūt pacietīgam un kāds jau arī paņem.
13.08.12
 
tas man takā būtu skaidrs, bet ko darīt ja ņeņem? sami ceļās ļoti daudz pat 4 reizē, bet neviens neņem, stāv pie ēsmas un viss, noiet atpakaļ, pakvokoju, uznāk, bet atkal tas pats.. ko vel var mēģināt likt uz āķa atskaitot karūsiņu, naktstārpu, gliemezi un gliemeni, ko esmu mēģinājis? un vai ir starpība vai liek karūsiņu vai kādu tepat daugavā atrodamu sīkzivi? :) kā panākt, lai viņš paņem??
13.08.12
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager