Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā natureboy

Sveiki.

Nav lielas pieredzes līdaku spiningošanā ar gumijām pa zālēm. Lūdzu pastāsti kādu svaru džiggalvas ir optimālas un kādu tehniku izmantot ( vienmērīga ietīšana vai ar pauzēm)?

Šobrīd liekas, ka kaut ko daru nepareizi, jo gumija nevis "sitas" cauri zālēm, bet ceļas virspusē. Līdz ar to ir sajūta, ka gumija nepieciešamajā dziļumā nemaz netiek.

Paldies jau ieprieks.

Sveiks Līdaku cope pa zālēm, ar gumijām, ir iespējama ar gana daudz variācijām. Es parasti izmantoju veco labo Relax Kpyto 4L, kuram lieku iekšā vai nu pretzāļu divžuburus, un neizmantoju vispār atsvarus. Māneklis attiecīgi iet nedaudz zem ūdens virsmas, un brīvi slīd cauri zālēm. Tiesa ar realizāciju šeit nav tik labi. Vēl ir variants izmantot vieglas džiggalvas, kurām ir lieli āķi. Bet tad šī montāža netiks cauri biezajām zālēm. Lietojot lielās gumijas, Sawamura 5, 6 vai 7 collu, Keitech Swing Impact Fat lielos izmēru vai Easy Shine 5 collu, var ļoti labi padarīt mānekļus smagākus ar volframa vai svina naglām, kuras tad ievieto mānekļa ķermenī. Bieži vien šādā copē ir svarīgi, lai māneklis lēni grimtu, un viņu varētu gremdēt lēpju lapu logos.

Atbildēts: 5.oktobris 2017, 11:17 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager