Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā jsvr

Praktiskas dabas jautājums par āķiem un mīkstajām ēsmām: vai copes laikā vairāk maini uz viena un tā pat āķa gumijas, vai sagatavo vairākas gumijas ar āķiem? Jo ja copes laikā bieži uz viena āķa maina mānekļus, tad tomēr gumija pēc laika tiek sadurstīta. Un otrs jautājums - vai āķus atstāj pēc copes ēdamgumijā? Jo novēroju, ka pēc laika tādā gadījumā āķis apsūbē/ aprūsē...

Es daru gan tā, gan tā. Parasti zinot konkrētu copes vietu, apstākļus, iepriekš sagatavoju vairākus mānekļus, ar dažādu svaru āķiem. Bet, protams, copes gaitā mainās situācijas, attiecīgi mainu mānekļus/galvas. Protams, mānekļi šādā veidā bojājas, bet nu neko darīt - silikona mānekļi tomēr ir izejmateriāls, kas salīdzinoši ātri izlietojas. Īsto ēdamgumiju sastāvā ir sāls, attiecīgi ja āķi atstāj māneklī, tas var apsūbēt, rūsēt, palikt neass. Īstenībā ja āķi nerūsē, tad tas parāda ka mānekļa sastāvā ir pavisam maz sāls.

Atbildēts: 10.oktobris 2017, 09:16 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager