Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā Azverins

Sveiks,

Ja šeit var īsumā izklāstīt, kā no Tava skatpunkta izskātās vietas apstrādāšana no laivas, cik metienus izdari, kādā virzienā, kad secini, ka jāmaina māneklis vai jādodas prom. Viss protams uz pasaules nav viennozīmīgs, bet varbūt tādu starta skeletu vari izklāstīt.

Paldies.

Sveiks Īstenībā šis nav vienkāršs jautājums. Ļoti daudz kas atkarājas no personīgām sajūtām, kā arī pašas vietas. Skaidrs, ka pirmkārt ir jābūt skaidrai izpratnei par copes vietu. Ja darbojamies pa kantīm, tad konkrētā vieta ir jāizbraukā, eholotē jāsaprot, kur atrodas kants, kāda ir dziļumu izmaiņa, kur ir lēzenāks kritums, vai ir kādi akmeņi, cita grunts struktūra. Īsāk sakot ir jāsaprot, kur copējam. Džigā strādā gan metiens uz seklumu, gan bieži vien mānekļa vilkšana augšup pa kanti. Tāpat nav izslēgts variants, ar darbošanos garenvirzienā. Skaidrs, ka mānekļu piemeklēšana ir ļoti svarīga. Bieži vien ir kaut kāds priekšstats, kas varētu nostrādāt, bet tomēr nākas mainīt izmērus, krāsas. Tāpat kā animācijas. Es gribētu teikt ka ļoti daudz ko dod tieši izpratne par copes vietu, laba eholote, kura parāda, kas tad ir zem ūdens. Pēc tam atliek tikai meklēt mānekļus, animācijas.

Atbildēts: 9.maijs 2018, 17:58 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager