Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā docis.

sveiks, kāds ir tavs viedoklis par pītās auklas krāsas ietekmi uz copi, respektīvi, vai spilgtās krāsas zivij kādā veidā nerada lielākas aizdomas?

Sveiks Ja runājam par lielajām plēsoņām, - līdakām, zandartiem un asariem, tad es nedomāju ka zivs ietekmējas no krāsas. Es personīgi izvēlos spilgtākas auklas, tīri lai pašam ir ērtāk redzēt, kur ir māneklis, aukla. Ja ūdens ir ļoti caurspīdīgs, var siet galā resnu fluorokarbonu, tīri lai zivs neredzētu auklu.

Atbildēts: 29.aprīlis 2019, 11:26 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Pretrunas neredzu, jo, kā rakstīju, FC pavadas sienu ezeros kuros ir caurspīdīgs ūdens, piemēram, Alūksnes ezerā. Seklos ezeros, vismaz es, neesmu novērojis problēmas ar to, ka aukla ir spilgta.
30.04.19
 
No pieredzes - ja copē dziļos ūdeņos, tad gan krāsai, gan auklas resnumam lielas nozīmes nav. Turpretī, ja seklos ezeros - tad nekādi nevar piekrist eksperta teiktajam. Pats ar sevi jau nonāk pretrunā, jo ''var siet resnu fluorokarbonu, tīri lai zivs neredzētu auklu''. Īsāk zivs auklu redz, un arī atbilstoši uz to reaģē.
29.04.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager