Mārtiņš Babris

Mārtiņš Babris

M.Babris (maituputns) – plēsīgo zivju mednieks. Spiningot sācis no agras bērnības, un līdz pat šai dienai turpina šo nodarbi. Spiningošanas teorētiķis un praktiķis, mīl izmēģināt dažādu spiningošanas inventāru, un copes tehnikas. Līdaka, zandarts un asaris – sporta zivs, bet zivs dvēselei – forele. Daudzu sacensību, kā arī Latvijas Čempionāta dalībnieks, publikāciju autors. Catch & Release piekritējs. Zivis nav ēdiens, bet gan mūsu draugi!

Jautā juris10

Sveiks! Jautājums par dzigošanu. Kur būtu pareizāk džigojot medīt zandartu, tajā vietā kur reljefs pakāpeniski paceļas no dziļā uz seklo , vai tur kur šis reljefs jeb kants ir izteiktāka un straujāka?

Sveiks Viss ir atkarīgs no konkrētiem apstākļiem un vietas. Principā abās vietās var ķert zandartu, jautājums vai tur ir ēsmas zivs un vai arī pats zandarts ir konkrētā vietā. Pēc eholotes to var lieliski redzēt.

Atbildēts: 27.janvāris 2020, 09:53 | 2 komentāri | Adrese atbildei
Komentāri
 
Parasti meklēju parastajā sonārā un downscan. Vēl ir svarīgi ar kādu frekvenci to dara. Respektīvi jo mazāk Hz, jo plašāks stars, un meklēšanai labāk. Sonāram parasti uz 200Hz un downscan uz 455Hz. Kad ir atrasta vieta, vai pati zivs, tad jau var regulēt Hz, jutību utt. Tāpat sānu skats ir noderīgs, lai lokālās vietas/rajonus izprastu.
Plēsēji var būt gan nostāk, gan virs vai zem ēsmas zivīm.
28.01.20
 
Kurā eholotes režīmā pats vairāk meklē zivi, proti, parastajā eholotē, down skanā vai sānu skatā? Vai pareizi saprotu, ka plēsēji ir tie kas stāv nedaudz nostāk no ēsmas zivju bara, vai ir vēl kādas citas pazīmes, pēc kurām var spriest eholotē ka tas ir plēsējs.
27.01.20
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager