prieks par tādu labu rezultātu. pop-up boilas galvenokārt lieto tādās vietās, kur grimstošā īsti neder, piemēram dūņās vai zāles. uz cieta seguma tās arī var nostrādāt, bet drīzāk gan karpas ziņkārības dēļ. atkarībā no apstākļiem peldošai boilai ļauj pacelties no 1 līdz pat 20-30 un pat vairāk centimetriem. šo attālumu regulē ar mazu sviniņu uz pavadiņas.
popup kopā ar grimstošo tiek saukts par sniegavīru, jo tieši tā tas uz gultnes izskatās. ir makšķernieki, kas gandrīz tikai tā makšķerē, arī man šī kombinācija ļoti patīk. izmēri šeit var būt vienādi vai dažādi, galvenais, lai popups to visu nepaceļ augšā. vislabāk, ja šīs divas boilas ar āķi būtu pēc iespējas neitrālas grimstamības un uz dibena nogrimtu pēc iespējas lēni. to vienmēr pie krasta ūdenī jāpārbauda.
par boilas izmēra ietekmi uz zivs izmēru zinātnieki vēl strīdas, tādas stingras sakarības nav. pašam gadījies redzēt, kā puskilogramība karpa ierij divas 30mm boilas, reizēm pat jābrīnās, kā viņām tas izdodas.
puse grimstošās un puse pop up arī ir versija, kā dabūt neitrālu peldamību, bet pie mazāka kopējā izmēra. konkrētas prioritātes nav un nevar būt, mēģini visādus variantus un tad jau redzēs, kas labāk strādā.