Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā roriro

sveiki.1.vai piebarojot ar jaukto barību,kurā ir pievienotas sagrieztas boilas var būt tā,ka piebarošanas vietā parādās vairāk mazās karpas,ko darīt,lai samazinātu mazo karpu koncentrāciju?

2.kad karpas varētu sākt meklēt dziļākus ūdeņus,vai tas jau nevar būt tagad,jo liekas ,ka pēc nārsta lielās karpas vispār kaut kur ir nozudušas,varbūt jau iet uz dziļumu,jo naktis paliek vēsākas?

vispār tas ir ļoti sarežģīts jautājums. visi mēs gribam ķert lielas zivis. ja būtu drošs variants, kā ķert tikai lielās, neviens neķertu mazās. mazās karpas vienmēr ātrāk atsauksies uz iebarošanu, turklāt tam nav nekāda sakara ar barības daļiņu izmēru. arī padsmitniece var stundām uzlasīt vissīkākās barības daļiņas. kad pie iebarotās vietas pienāks lielāka karpa, mazās parasti pazūd. vēl drošāk - āķi nolikt kaut kur tālāk no iebarotās vietas, jo lielās mēdz būt uzmanīgas un turēties kaut kur nostāk no lielās burzmas. otrs variants - lielākai karpai var vairāk patikt ūdenī ilgāk nostāvējusi barība, tā radīs mazāk aizdomas.

Atbildēts: 8.augusts 2008, 05:03 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager