Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā vidijs7

Labdien. Skatijos šīs lapas foto atēlus, ieraudziju 3jiem cilvēkiem Eiķēnu ezera noķertus sazamus smukus. Nolēmu,pats doties uz šo ezeru, nemakšķerēju ar boilām, bet gan ar gruntsmakšķeri divi āķi un barotaviņa. Problēma- Aizbraucu skatos šajā ezerāgūltne ir tik dūņaina, ka vienkārši vājprāts. Varbūt esi bijis šajā skaistajā ezerā? Ko varētu ieteikt, šajā gadijumā, mēģināt ķert ar boilām? Runāju ar vietējiem spinigotājiem tie nemācēja neko precīzi teikt, bet zinot vien,ka šeit esot noķerta 23kg karpa, kuru atlaidis atpakaļ, kāds kaislīgs karpinieks. Arī gribētos pacīnities ar šo 23kg, kas zina cik tagad viņa ir smaga :)

ezerā neesmu bijis. lai cīnītos ar dūņām, parasti lieto pop-up boilas, kas ir peldošas. tās ar papildus atsvaru balansē tā, lai tās atrastos nedaudz virs dūņām. pavadiņu sien tik garu, lai svins iegrimstot dūņās neievilktu dūņās arī boilu ar āķi. nevajadzētu lietot zivju bāzes boilas, jo tās ātri uzsūc dūņu smaku. ja negribi lietot pop-up boilas, vari lietot jebkuru citu ēsmu, kuru padara peldošu piestiprinot tai kaut vai korķa gabaliņu.

tomēr var arī paļauties uz karpas neticamo spēju arī no dūņām izrakt ārā visu garšīgo. 23kg izklausās draudīgi, lai veicas, tikai atlaid, ja noķersi.

Atbildēts: 8.septembris 2008, 17:41 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager