Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā Monvids

Sveiki, Aivar!

Pavisam nesen sāku interesēties par karpu makšķerēšanu. Vēlos Jums uzdot jautājumu par boilām, kādas rudenī vidēji dziļā ezerā (mak. dziļums 3,5 metri - grunts ir smilšaina) būtu lietojamas? Vai spraust vienu vai vairākas? Cik ilgi gaidit karpu paradishanos? Vai mainit vietu, ja cope nav, piemēram, 6 stundas? Kur šajā laikā uzturas karpas - zālēs vai tās iznāk arī brīvā ūdenī? Pal

pie zālēm karpas vairs diez ko nav ko meklēt - drīzāk brīvākos ūdeņos vajag meglēt gultnes nelīdzenumus, kas var būt aktīvo karpu patrulēšanas maršruts. šobrīd tās aktīvi meklē barību, tādēļ ir viegli atrodamas visdažādākajās vietās. vislabākās boilas rudenī tāpat kā jebkurā citā laikā ir tās, ar kurām baro, ja vien tās nav supersmaržīgas lētās sērijas. palasi iepriekšējos jautājumus par šo.

vairākas, parasti divas boilas lieto 2 gadījumos - ja vēlas sakombinēt divas dažādas garšas piedāvājot karpai kaut ko unikālu un nebijušu. otrs - kombinējot grimstošo ar peldošo boilu iegūst t.s. sniegavīru - neitrālas peldamības ēsmu, kas stāv vertikāli, papildus piesaista karpas uzmanību, uzvedas dabiskāk un labāk aizķeras ar āķi. liela daļa karpu makšķernieku lieto sniegavīru praktiski visos apstākļos.

Atbildēts: 9.septembris 2008, 00:46 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager