Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā emshiks1

tad nu ta sveiki aivar!gribu maksceret upe uz karpaam bet nezinu isti ar ko piebarot un uz ko copeet uz boilaam galiigi negribu varbut vari ieteikt kadu iebarosanas veidu un ar ko iebarot.Paldies jau iepriekš.

no jautājuma man nav diez ko skaidrs, kas tev pret boilām? upē tās darbojas ne sliktāk kā citur. jebkurā gadījumā, barot var ar visu, kas karpai garšo - kukurūza, kaņepes, kombinētās barības utt. ja tā ir upe, tad jāņem vērā straumes faktors - tā var nonest ēsmu uz leju vairāk vai mazāk - atkarībā no straumes stipruma un gultnes reljefa, kā arī dziļuma konkrētajā vietā. lai barību mazāk nonestu, to iemīca, piemēram, mālos un taisa apelsīna izmēra bumbas, kuras tad samet ķeršanas vietā. straume barību skalo ārā no bumbām un veidojas tāds kā barības ceļš, uz kura tad arī jāmeklē karpa. svarīgi ir arī pēc iespējas precīzi saprast gultnes reljefu, jo straume mīl sanest barību bedrītēs un kanšu kabatās. karpas šīs vietas labi zin un pastāvīgi meklē barību tieši tur. iemest pāris metru uz vienu vai otru pusi un var palikt bez rezultāta. katrā ziņā barošana straumē ir krietni sarežģītāka matemātika, kuru atalgo upju karpu nesalīdzināmi lielāks spēks pretojoties.

Atbildēts: 9.septembris 2008, 00:40 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager