1. palasies manas iepriekšējās atbildes. tavā situācijā es barotu ar to pašu, ko vasarā, ja esi konstanti bēris daudz maz vienu un to pašu.
2. iesūcas vairāk un līdz ar to arī ilgāk izdala smaržu ūdenī. turklāt dips ir arī konservējošs, resp. boila nesabojāsies. nesen noķēru skaistu karpu uz boilu, kas bija dzīvojusi paštaisītā dipā 3 gadus.
3. kātu ņem laivā, jo tas ļauj braukāt turpu šurpu un izvēlēties vietu. un tas ļauj atpakaļceļā braucot pilnīgi taisni arī saglabāt taisnu auklu. ja brauksi ar līkumiem, tā arī aukla stāvēs, lielā attālumā tā nespēj iztaisnoties pat cieši novilkta. iemešanas brīdī ir jābūt ļoti uzmanīgam, jo pavadiņai ir tendence sapiņķerēties. es personīgi ņemu auklu rokā un svinu lēni nolaižu lejā, laižot auklu caur pirkstiem. pie reizes uzsitu ar svinu pa dibenu, lai zinātu, ciets vai ne. tādā veidā var arī nedaudz pārvietot svinu pārceļot to tur, kur labāk patīk. arī gultnes reljefu tā pareizāk noteikt un nolikt tieši uz kants vai kā savādāk. drošības labad noderēs PVA puta uz āķa. tad, kad makšķere ir ielaista, uzmet pāris sauju boilu, granulu vai citas barības, bet tas gan vairāk atkarīgs no iebarošanas taktikas. atpakaļbraucot spoles lociņu taisa vaļā, nekādā gadījumā nelieto beiraneru, jo tas savērps auklu. ka saproti, vest divus kātus vienlaicīgi ir pilnīgs neprāts. katrā ziņā, pirms kāp laivā visu rūpīgi pārdomā un saplāno, pasākums'nav no vienkāršājiem, sevišķi, ja esi viens un pūš vējš.
4. karpas šobrīd aktīvi barojas gatavojoties ziemai un ir gatavas apēst ļoti daudz. 2kg barības, manuprāt, dienas laikā var notiesāt viena desmitniece. a ko, ja tur apakšā viņu ir vairāk? tas gan ļoti lielā mērā ir atkarīgs no barības kvalitātes - jo labāk sagremojas boila, jo ātrāk gribas vēl un var vairāk apēst. tādēļ labas kvalitātes barību, lai cik tas nebūtu jocīgi, vajag vairāk, toties dadz lielākas iespējas noķert vairāk zivju, turklāt noteikti lielākas.
Pievieno savu komentāru