nu, pirmkārt, vajadzētu mazliet atmest domu par "atvilkties". Tādas domas mēdz apgriezties otrādi un nerezultēties. uznāks vēl slikts laiks, kā mēdz ap jāņiem notikt un var viss apstāties. vai nārsts kautkāds. vai vēlkautkas. Tas, ko gribu pateikt, ka tad, kad brauc uz galveno copi mūžā, ir jābūt gatavam pēc iespējas vairākiem scenārijiem. ja tev jau mēnesi iepriekš būs izstrādāta taktika, var sanākt aplauziens. Laika apstākļi nav vienīgais faktors. piemēram, svarīgi būs, kas atrodas un ko dara cilvēki no tevis pa labi vai pa kreisi. ja viņi baigi baro, var gadīties, ka atvelk zivis pie sevis. vai otrādi. un tā tālāk. sektori gan jau arī nav vienādi.
Ja par barības kvalitāti, tad tādā braucienā uz to taupīt nevajadzētu nevienā versijā - ne tad, ja plāno barot maz, ne tad, ja plāno daudz. Redz, zemākas kvalitātes barības galvenais rezultāts ir tāds, ka karpa to apēd, bet pārstrādā daudz ilgāk. līdz ar to tu viņu pabaro un viņa aiziet gulēt. savukārt, labu barību viņa apēd un pēc brīža grib ēst vēl, jo barība sagremojas ātri. līdz ar to arī ķeras. tādēļ nekvalitatīvu barību izmantot nevajag nekad - labāk mazāk, ja nevar atļauties, nekā sliktu.
Barot daudz vai maz un cik bieži - to nu es tev te tagad nepateikšu vis. visticamāk jau, ka būs jābaro. un nevis daudz vai maz, bet gan regulāri. pēc katras copes. izvilki zivi, piebaroji. tas attiecas arī uz nakti - izvlki, nepaslinko pabarot. ja neķeras - tātad ar barošanu kaut kas nav bijis labi (varbūt). Vai ar sistēmu. Vai arī sams pienācis...
Par sistēmām arī neko konkrētu nepateikšu. jāskatās, kā ķeras. ja neķeras, tad ir jāmaina. pie liela makšķernieku presinga pavadiņas maiņa noteikti var palīdzēt. bet tieši kāda - to nu gan nepatiekšu.
Vienīgais ko noteikti vajag nolemt - vai centīsies darīt tāpat kā kaimiņi vai tieši pretēji. Abi ir labi, bet mētāties starp vienu un otru ne visai.
Pievieno savu komentāru