Sveiks!
Kādas ir Jūsu domas par tīģerriekstiem, vai pats tos izmantojat? Ja izmantojat,tad kā Jūs tos pagatavojat? Jo mērcēšanas laiku esmu redzējis dažādu? Un ko varētu pievienot klāt tiem-boilas-?
Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.
Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs
Sveiks!
Kādas ir Jūsu domas par tīģerriekstiem, vai pats tos izmantojat? Ja izmantojat,tad kā Jūs tos pagatavojat? Jo mērcēšanas laiku esmu redzējis dažādu? Un ko varētu pievienot klāt tiem-boilas-?
tīģerriesktus labāk tomēr pirkt gatavā veidā, vismaz pats vārījis tos neesmu, tādēļ konkrētu recepti neiedošu. un nav arī milzīgas nepieciešamības vārīt lielos daudzumos. jo, kas attiecas uz izmantošanu, tad jāņem vērā, ka karpa šos riekstus nevar sagremot. tie pa otru galu nāk ārā nedaudz sasmalcinātā veidā. toties tie karpai ĻOTI garšo. tādēļ tos parasti iebarošanai izmanto ļoti maz vai pavisam nemaz un liek tikai uz mata. ja sabaros ar tiem par daudz, tad var būt divejāds efekts. pirmkārt, karpām būs pilns vēders uz ļoti ilgu laiku un viņas vairāk neko negribēs ēst. otrkārt, tas, kas nāk ārā ir tieši tas pats, kas iet iekšā. tikai ārā tas nāk citā vietā nekā tur, kur esi iebarojis, jo karpa jau pārvietojas. nu un tad tai citā vietā veidojas jauns barības galds, par kuru tev pašam vispār nav nekādas nojausmas. tādēļ jau mēs barojam ar boilām, jo karpas tās apēd, ātri sagremo un atkal vēders tukšs un gribas vēl. un otrādi - rieksti, arī kukurūza, graudi un citas dabiskās barības gremojas daudz lēnāk vai negremojas vispār. Tādēl tos vajag izmantot tikai tad, kad karpu ir ļoti daudz un ir nereāli tās visas piebarot/pārbarot. visbiežāk tā ir lielās upēs vai ezeros, kur mazās karpas daudz kustas un to ir ļoti daudz.
Pievieno savu komentāru