Jā, Baļote ir labs piemērs, kur tā var mēģināt strādāt. jāņem vērā, ka kaņepes ne tikai ļoti garšo karpām, bet arī slikti grimst. līdz ar to tās pēc iebarošanas ūdenī veido milzīgu barībās mākoni. vēl vairāk, kad karpas ņemas pa grunti, tās visas nogrimušās kaņepes saceļ "gaisā", un mākonis turpina veidoties un darboties. līdz ar to citas karpas no liela attāluma redz, ka "te dod ēst" un arī pievienojas ballītei. Tiesa, es pieļauju, ka daudzas karpas var izdomāt celties kaņepēm pretī, kas, savukārt, nozīmē zigrigu. ir nācies redzēt, ka tieši iebarošana ar lēni grimstošu barību uz vairākām stundām izslēdz copes no grunts, kuras atgriežas tad, kad visa barība beidzot nogrimusi.
cita lieta, ka kaņepes nav vienīgais veids, kā sasniegt minēto makoņa efektu. bet, ja strādā, tad nav jau arī lielas vajadzības eksperimentēt. un, jā, man arī ir gadījies vinnēt mačus ar pieklājīgu kaņepju proporciju kopējā barības katlā.
visbeidzot, tas lielākoties tomēr attiecas uz siltu ūdeni, vasaras beigas un, jo īpaši, dienvidu zemes - rumānija, horvātija. kaņepēs ir eļļa un aukstā ūdenī, kā zināms, tā gremojas lēni.
Pievieno savu komentāru