Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā raineruu

Sveiks! Ir doma braukt uz upi (abavu) makšķerēt karpu. Palasot atbildes saprotu,ka šajā laikā nav ieteicams vispār barot,bet citā atbildē Jūs sakāt,ka galvenais ierocis ir transports uz ūdenstilpni trīs dienu garumā. Tad kā būtu labāk rīkoties,braukt trīs dienas pa bišķītim barot,vai tomēr tam nav jēgas? Un Jūs iesakat,ka šajā laikā ieteicams uz spilgtiem pop upiem, bet upē neesot vēlams ar pop up strādāt,jo straume utt... Tad risinājums no mana skatpunkta būtu braukt tās trīs dienas pa bišķim barot un ķert uz to pašu boilu ar ko tās dienas baroja. Vai tomēr šis mans domu gājiens ir pilnīgi nepareizs?

pavasara taktika ar spilgto popapu ir domāta vietām un reizēm, kad pagrūti izpīpēt karpas atrašanās vietu. upē tomēr tas nav tik sarežģīti, kā ezeros un dīķos. otrkārt, regulāra barošana ir labākais veids vienmēr un visur. arī pavasarī un arī ziemā. atšķiras tikai daudzumi, ar kādiem būtu jābaro. ja vasarā tādā Abavā vajadzētu iebērt vienā vietā, teiksim, pa puskilo vai kilo boilu, tad šobrīd vajadzētu nepārspīlēt un dot pa saujai, varbūt divām. tas tādēļ, ka aukstā ūdenī karpai gremošanas procesi notiek daudz lēnāk un ir pavisam vienkārši to pārbarot. un pārbarotas karpas, kā zināms, neķeras. visbeidzot, tad, kad tās sāk ķerties, var dot pa mazai porcijai visu laiku klāt.

Atbildēts: 12.aprīlis 2020, 12:53 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager