Sveiks Aivar!
Mans jautājums:
Kad izmanto stick mix?
Vai tam ir jābūt ar tām pašām sastāvdaļām kaa galvenais galds?
Kāds ir tavs iecienītākais stick mix?
Paldies jau iepriekš!
Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.
Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs
Sveiks Aivar!
Mans jautājums:
Kad izmanto stick mix?
Vai tam ir jābūt ar tām pašām sastāvdaļām kaa galvenais galds?
Kāds ir tavs iecienītākais stick mix?
Paldies jau iepriekš!
stick mix izmanto veidojot pva zeķes (sticks), kurām parasti pavadiņu ver cauri. tādēļ tur ir pāris nianses. Stick miksā nav rupju sastāvdaļu (boilu, granulu utml) jo verot cauri tās var palikt uz pavadiņas. otrkārt, nekādā gadījumā nav pieļaujams, ka kaut kas no stick miksa uzduras uz āķa. treškārt, stick miksā nepievieno ūdeni, jo tas izšķaidīs zeķi. toties pievieno visādas eļļas un škidros atraktorus vairāk nekā to dara ar spod miksu (ko tu sauc par galveno galdu). vai aromātiem un sastāviem jābūt līdzīgiem - var būt gan tā gan tā. tai pat laikā stick mikss ir jāveido pietiekoši lipīgs, lai nebirtu cauri zeķei un izšķīstot tai ūdenī veidotu mazu zemūdens "sprādzienu". tieši tādēļ to ļoti stingri sapresē.
vēl viena sticka pozitīvā īpašība ir tā, ka tas neļauj sapiņķerēties pavadiņai pie iemetiena, līdz ar to var lietot mīkstākas pavadiņas un arī asāk mest.
un vēl - stickus ne vienmēr lieto kopā ar aktīvu iebarošanu, ļoti bieži var aprobežoties tikai ar stiku vai pva maisiņu un nebarot vispār. tas ir būtiski tad, kad karpas nav lielas ēdājas, piem. pavasarī uz šādu taktiku noķersi vairāk nekā aktīvi barojot.
Pievieno savu komentāru