Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā linkinjanis

Sveicināts, man tāda situācija- ir ezers kurā dzīvo karpas , bet šis ezers ir ar ļoti ļoti dūņainu grunti un ezerā nav tādas vietas kur dūņu nav, ezera tips ir līdzīgs bļodai-bez nevienas kantes vai straujiem kritumiem. Respektīvi šajā ezerā ar gruntsmakšķeri nav iespējams makšķerēt, jo līdzko pat gruntene tiek iemesta , tā, tā iegrimst dziļi dūņās un vis,reiz pat mēģināju izmērīt dūņu slāni, pie krasta stāvot uz laipas paņēmu 3metrīgu koku un to vertikāli palaidu vaļā, un vis koks dūņās iegrima no sava svara, . tad jautājums tāds- kādā veidā tu ieteiktu makšķerēt šai ezerā lai varētu tās karpas noķert ?

karpas parasti barojas no grunts un tā tas notiek arī tavā ezerā. barojoties tās iztīra dūņās tīrus pleķus, jo cenšas baroties vienos un tajos pašos punktos. šādi pleķi var būt pusmetru-metru lieli, atrast tos nav viegli, bet ja izdodas, tad tā ir tā vieta, kur nolikt grunteni. kāp laivā un rūpīgi tausti dibenu, gan jau ko sataustītsi. otrkārt, nav jau tā, ka karpa rokoties pa dūņām, nevar uzdurties tavai boilai, ja tā ir gana atraktīva. visbeidzot klasiskais variants- peldošā boila tik garā pavadiņā, cik dziļas ir dūņas - kaut vai 3m.

Atbildēts: 3.aprīlis 2011, 18:40 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager