Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā dokjis

Sveiks! Kāu laiciņū jau makšķerēju jarpas, bet nu esmu nolēmis pamēģināt to arī uz boilām. Līdz ar to radušies vairāki jautājumi:

1) Vai pavadiņu un matu siešanai obligāti jāizmanto īpaši tam paredzētās karpu pītās pavadiņas? Daudz lētāk iznāk vnk nopirkt teiksim mazo rullīti salmo pīto auklu, bet tad sāku domāt, kādi tur knifi varētu būt.. Kādas firmas un krāsas pīto pats šim nolūkam iesaki?

2) Nopirktu Richworth KG1 boilas, kur uzglabāt - saldētavā, ledusskapī, istabas temperatūra?

3) Cik no visa līdz šim redzētā un lasītā esmu sapratis - tad arī iebarošana pa lielam notiek lietojot tās pašas boilas? Tāds students vien esmu un tas noteikti nav pa man pa kabatai.. Ir kādi lētāki varianti, piem., kāda no gatavajām barībām vai pašam kautko meistarot..?

4) Par lētā gala carpuruneriem, zinu, ka neesi sajūsmā par šīm spolēm, bet kuru ieteiktu par summu līdz ~30Ls, diamond carpruner?

5)Kā piestiprināt pva maisiņus sistēmām un vai iekšā var likt saldo kukurūzu, kombikornu u.tml?

Pagaidām itkā viss. Paldies!

1. pītās auklas ir peldošas, tās piņķerējas iemetienā tādēļ karpu makšķerēšanā tās izmanto ļoti reti.

2. ja tās bija boilas iepakojumā (nesaldētas), tad uzglabāt var vienalga kur.

3. nav obligāti, lai arī tas ir viens no labākajiem un ilgāk spēlējošiem variantiem. tomēr iebarošanai var lietot arī daudz lētākas barības, kaut vai kukurūzu, kaņepes, dažādas granulas, tai skaitā dobeles dzirnavnieka utt. katrā ziņā, pirms neesi ticis līdz pirmajiem rezultātiem, nevajadzētu pārspīlēt ar iebarošanu. labāk palasi karpu ābeces trešo daļu žurnāla jūnija numurā.

4. diez vai. ieej kādā karpu veikalā, piem Copes Nama vai Ēsmas, lai tev kaut ko iesaka. viņiem arī varēsi nest atpakaļ, ja salūzīs.

5. vienkārši uzāķē uz āķa, tikai lai mezgls nav virsū uz āķa - tas var neizšķīst līdz copei. likt iekšā var visu, kas nesatur ūdeni. kukurūza ir slapja, to nevar. paturi pilnu maisiņu rokās pāris minūtes, redzēsi, vai tur kas sķīst vai ne.

Atbildēts: 30.maijs 2011, 02:08 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager