Ar ko labāk iebarot karpas, pilnīgi nezināmā vietā? ar ko tās labāk ķert? Ja es zinu tikai to ka tur karpas ir lielas un negrib ķerties.
Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.
Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs
Ar ko labāk iebarot karpas, pilnīgi nezināmā vietā? ar ko tās labāk ķert? Ja es zinu tikai to ka tur karpas ir lielas un negrib ķerties.
ja karpas ir lielas un negrib ķerties (kā tas notieks 100% vienmēr) vajag tomēr mēģināt tās sameklēt sākumā - klusā vakarā vai rīta stundā paskatīties, vai kur neparādās lieli burbuļi vai nelec ārā pašas. var uzkāpt kokā, paņemt polarizējošas brilles vai binokli un pāris stundas papētīt. gan jau kāda parādīsies. tad to vietu vajadzētu papētīt mazliet smalkāk - atrast uz gultnes kādu nelīdzenumu, varbūttuvumā ir kādi čakārņi vai zāles, kurās tai šajā laikā ļoti patīk slēpties. iebarot - 3 dienas ar boilām un ceturtajā brauc makšķerēt - tas ir absolūts standarts, kas neapgūtos ūdeņos strādā gandrīz vienmēr, ja vien tā ziivs tur apakšā ir. var papildināt boilas ar kaņepēm, granulām vai vēl kaut ko. ja zivju nav nenormāli daudz, pietiks ar kādu kilogramu dienā. un ķert uz tām pašām, ar ko iebarosi.
Pievieno savu komentāru