Aivars Rudzinskis

Aivars Rudzinskis

Makšķerē karpas Latvijā un ārpus tās robežām kopš 1997. gada piekopjot moderno "noķer un atlaid" principu kā arī visas iespējas, ko piedāvā modernās karpu makšķerēšanas teorijas. Vai tas ir ezers vai upe Latvijā, Volga, Ebro, St.Lawrence vai cita tūristu iecienīta karpu vieta pasaulē - jautājiet un mēģināsim kopīgi rast atbildes.

Karpa nav ēdiens, karpa ir draugs

Jautā starts

Sveiks.

Gri'bēju pajautāt par kaņepēm kā karpu iebarojuma sastāvdaļu, cik tās ir efektīvas un kādā veidā (veselas, maltas utt.) tās ir vislabāk pasniedzamas un kādos gadījumos (siltā laikā, vēsā, dziļumā, seklumā, kopā ar pelletēm vai spod mixu) tās varētu būt labāk lietojamas.. Paldies

kaņepes ir ļoti aba iebarojamā sastāvdaļa, karpas uz tām kā trakas, tādēļ tās izmanto ļoti bieži un rezultatīvi. ir arī mīnusi - tās lēni grimst, tādēļ jāpiedomā, kā dabūt līdz lejai dziļākās vietās. tad parasti tās liek bumbās, kas atsitoties pret ūdeni nesašķīst, bet nogrimst. otrkārt, tās nevar likt pva maisiņā vai zeķē, jo ir slapjas. tiesa, var izlīdzēties tās kārtīgi izmērcējot sālsūdenī. treškārt, tās nevar likt uz mata, līdz ar to vienmēr pastāvēs konkurence starp iebarotajām kaņepēm un to ēsmu, kas ir uz mata. visbeidzot, ja kaņepes iebaro pārāk daudz, karpas uz tām "uzsēžas" tik ļoti, ka neko citu vispār neņem. maltās kaņepes drīzāk funkcionē kā atraktors, ēst jau tur nav, ko, tādēļ tās var likt klāt pva maisiņos.

Atbildēts: 26.jūlijs 2012, 11:00 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager