Sveiks!Nopirku veikalā gatavas pavadiņas ar āķiem un tikai pie upes ievēroju ka āķiem nav atskabargas.Kas tie par āķiem un kam tie domāti?
Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.
Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:
Sveiks!Nopirku veikalā gatavas pavadiņas ar āķiem un tikai pie upes ievēroju ka āķiem nav atskabargas.Kas tie par āķiem un kam tie domāti?
mjāāā, nu copēt jau var arī ar tādām, bet .... zivis ies prom daudz vairāk, arī ēsma kritīs nost biežāk, tie ir āķi valstīm un vietām, kur zivis obligāti jalaiž vaļā, bezackabargas āķi ir vieglāk izņemt no zivs mutes, ārā jau gluži nemet āķus, pamēģini, bet nu nākošreiz tomēr esi vērīgāks veikalā, tas ir kārtējais pierādījums tam, ka bieži pašī neskatamies ko pērkam ....
Sveiks meistar, klau vai tas normali ka mellase rūgst? Mājās sanāca smuce, taisiju vaļjā pudeli un korķis pa gaisu,visas malas netīras!!!aizstaisiju ciet un pudele atkal uzpūtās, bet termiņsh itkā ļoti labs, vai man verts viņju lietot, varbūt iepirkt jaunu?paldies
vo blin :):), man melase garāžā ir pa 3 gadi stāvējusi un nekad nav rūgusi, tieši otrādak, ir sacukurojusies :):) kā medus, tiesa es pamatos lietoju tikai Salmo un Sensas melases,
Sveiks,Normund!
Varbūt pastulbs jautājums,bet tomēr...Kas ir noticis ar brekšukiem??Šovasar nav vēl konkrētu copi redzējis,cik paklausos,citiem ar ne labāk iet...Vai pie tā vainojams mūsu šīs"vasaras" nestabilais klimats,vai arī jāmācās labāk copēt:)?
pie vainas ir sačakarētais nārsts, daudzviet brekšī tā arī neizārstoja, līdz ar to ikri vēderos sāka uzsūkties, domāju, ka tās nav tās patīkamākās sajūtas, tapēc puikas arī daudzās vietās ir tik negribīgi, lai gan ir vietas, kur brekšūkiem viss ir kārtībā, mani Valmieras paziņas saka, ka sen Gaujā nav bijis tik labs brekšu gads, bet tas ir upes vidusdaļā
diemžēl ar brekšukiem tā reizi pa reizei gadās
sveiks, nevarētu apmēram pastāstīt, kā uz kvoku sami pareizi jāķer? it kā to pašu primāro es zinu, bet tālāk.. nianses.. kur, uz kā, kā jākvoko un cik ilgi jāļauj ierīt un cikos ir labākais laiks copei :)
Paldies :)
nu nebūšu gan tev padomdevējs, jo.... kvoku rokas turējis esmu tikai veikalā :):):)
Iespējams muļķīgs jautājums.. brīvdienās ar fīderi copēju vienā dziļā ezerā , bet nekādi nevarēju nospriegot auklu.. iemetot barotavu ar ēsmu parasti nospriegoju auklu, lai varētu uztver katru mazāko copīti, bet visu laiku aukla kļuva vaļīga..varētu būt, ka apakšā ir zāļains un tas šūpo barotavu un atslābina auklu?
:):) ta viš i, copējot stāvošā ūdenī sākumā tā ir problēma, sevišķi ar resnāku auklu, kamēr aukla nostiepjas var uztaisīt arī 10-15 spoles apgriezienus, kas upē nav vajadzīgs, ir jāatrod kompromiss starp auklas resnumu un barotavas svaru, resna aukla un krasta vilnis var izšūpot vieglu barotavu no vietas
Vai tagad ezerā nakts laikā ir iespējams noķert zandartu?
protams, daudzviet zandarts tieši tumsā arī pamatā barojas
Sveiks.. Koo tu vari pateikt pa tiem ""zivju pievilināātājiem"" Jaaa zini tad pastāaāsti :)))
Paldies.
tādus sūdus ir jaizmet miskastē un jaaizliedz ar likumu :)
Labdien.
Vēlējos pajautāt eksperta viedokli par laivu dzinējiem.
Vēlos iegādāties laivu elektrodzinēju, ar jaudu apmērām 50LBS.
Piedāvājumā ir Minn kota Endura C50, kas maksā 219 LVL, kā arī Fushida, kas maksā 140 LVL.
Vai Jums ir viedoklis un info par Fushida dzinējiem, jo par minn kota viss ir tā kā skaidrs.
Varbūt ziniet kur var apskatīties kaut kādus salīdzinājumus?
Paldies.
ja mīli risku, tad vari riskēt ar sava maka saturu :):), es ņemtu pārbaudītu brendu, jo... pasakām sen neticu :), nevar laba manta maksāt maz, NEVAR ....,ir gana daudz dažādu brīnummotoru redzēts pedējos gados :):)
Zinu, ka receptes ir daudz un visticamāk 90% no viņām šeit jau ir pieminētas, bet vai vari nosaukt vienu (universālāko) zivju iebarošanas barību, ko ātri var pats pagatavot mājās, ja copes bodes jau ir ciet un nevar nopirkt gatavo barību.
Copēju pārsvarā Lielupē un Daugavā uz fīdera ar baltajiem un sarkanajiem tārpiem un mērķzivis: brekši, raudas, asari, sami utt.
Visticamāk ir daudz komponenetes, kas ietekmē šādas mājās gatavotas barības konsistenci, bet tomēr.. iespējams, ka ir kas uiniversālāks.
Paldies!
rīvmaize, kukurūzas putraimi, saulespuķu spraukumi, auzu pārslas, prosa u.t.t. ja pareizi sagatavo un nepārforsē ar daudzumu, tad var izmantot ļoti daudzas lietas, man grūti komentēt tavas virtuves skapīšu saturu :):):), lai varētu ko vairāk pateikt :):), katrā ziņā par barībām šeit ir gana daudz runāts, arī CL žurnalos ir gana rakstīts
Varbut isti nav par temu, bet Vai feeder sacensibas var pidalities ja neesmu neviena kluba?
sūti pieteikumu un viss būs ok