Sveiks!
Ir iekrājušies daži jautājumi par zivju iebarojamā sastāvdaļām:
1) No viena ukraiņu eksperta video uzzināju, ka breksim patīk zirņi. Viņš izmantoja zirņu pārslas, kuras karstā ūdenī izšķīdināja. Cik tas ir aktuāli?
2) Kuras sastāvdaļas profesionālās barībās pilda irdinātāja lomu? Praksē redzu, ka saulespuķu spraukumi un klijas to dara, bet no otras puses - tās arī paceļas un lieki piesaista sīkzivis.
3) Kāda loma ir saulespuķu spraukumiem brekšu barībā? Ziemā pats uz savas ādas pārbaudīju, ka brekši nāca uz spraukumiem, bet neesmu dzirdējis, redzējis un lasījis (informāciju vācu daudz), ka tie tiktu izmantoti profesionālās brekšu barībās.
4) Kādas funkcijas, sastāvdaļas (kukurūzas putraimi, saulespuķu spraukumi, rīvmaize utt.) aplejot ar karstu ūdeni, ir tās svarīgākās barībā? Tas, ka tās kļūst smaržīgākas, lipīgākas, uzbriedušākas, kāda cita? Kas ir tas svarīgākais šajā procesā - īpašību maiņa vai zivju apetītes uzlabošana? Un vai ar karstu ūdeni aplietas sastāvdaļas ūdenī nemaitāsies?
Ne asakas! :)
katrā gadījumā līdz šim mana pieredze rāda, ka slepeno sastāvdaļu nav, ir dažādi barību ražošanas principi, bet tas arī viss
10:35 - tur var redzēt to fasējumu un kā viņš viņu sagatavos barībai.
Šis jautājums bija intereses pēc. :)
Pievieno savu komentāru