Ja atceries, nesen jautāju par Ventas brekšu vietu. Šajā nedēļas nogalē izdevās tikt līdz turienei, sekmes - tā ne pārāk (pieci-seši breksīšu, viens tā virs KG, pārejie mazāki), toties - radās precizējoši jautājumi, varbūt varēsi palīdzēt noskaidrot patiesību :)
Cik pareizi/nepareiz ir sēdēt uz sēkļa upes vidū un barot uz augšu, pret straumi, attiecīgi - arī fīderi mest metrus 30-40 uz augšu pret straumi? Straume, protams, ir ļoti nosacīts jēdziens, tās stiprums minimāls. Vai nav tā, ka barību izskalo no barotavas uz vienu pusi (pa straumei), bet pavadiņa ar ēsmu atrodas pavisam uz otru pusi - virs barotavas pret straumi ... īpaši - ja pielieku mazu skrotīti pirms āķa, lai labāk turās uz grunts un nepilvinās (nepinās) pa gaisu?
Otra atziņa - ja citviet pierasts lietot garākas pavadiņas, 50-70cm, tad te strādāja tikai īsās - ap 20cm .. vai tas nav saistīts ar to, ka metot pret straumi un izmantotjot īsu pavadiņu, āķis ar ēsmu finālā atrodas blakus barotavai (iemetot atrodas virs barotavas un ar straumi noskalojas bik uz leju)?
Pievieno savu komentāru