Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā zurka197227

Sveicināts Normund, man te jautājums kas viss efektīvākais lai piebarotu breksi ziemā un copētu, te lasu visādu literatūru katram savs variants, izlasiju ka lielopa asinim ar ļoti efektīvi vai tā ir taisnība. Cenšos skatīties tavus raidījumus , Ar cieņu pret tevi , Jānis.

:))) vis efektīvāk breksi iebarot ir ar tīru motile..., bet tas sanāk padārgi, pat tad, ja sanāk tikt pie smalkā iebarojamā motile-džokera nekādas asinins u.t.t. nekur netiek izmantotas, pa lielam tā ir tīra muldēšana un runā cilvēki, kuri paši nekad to nav darījuši :)) breksis nāk uz ziemas un vasaras brekšu barībām, pats pēdējos gados pamatā strādāju ar Sensas un Salmo barībām, bet reizi pa reizei ņemu testam kāda cita ražotāja barības, lai būtu lietas krusā kas ir kas :)), ja saprot ko dari, tad atrast sliktu barību ir vēl jāpacenšas :)) galvenais barību neiedot pa daudz, man pašam patīk šāds maisījums - Sensas Bremes (vasaras) + Sensas Bremes (ziemas, melnais, gatavais - mitrinātais) vasaras barību lieku pus paku, ziemas visu paku, tā ir maziņa, labi samaisu un samitrinu līdz tādai pusgatavai stadijai, palielā ziemas barotavā ielieku mazu šķipsniņu motiļu (20-30gb.) un pārējo pieberu ar samitrināto barību, nolaižu to uz grunts, ar vēl aiztaisītu barotavu uzsitu pa grunti 3-4 reizes, lai paceļās duļķis un tad ar īsu,asu rāvienu attaisu barotavu. Parasti pāris stundas paiet līdz brekšuki pienāk, ir, protams, gadījumi, kad tas notiek ātrāk, bet ir kad tas notiek arī vēlāk... kā jau vienmēr uzsveru es un citi copmaņi, ka labākais breksim ir iepriekš barotas vietas, vismaz dienu, bet labāk regulāri (nu reizi 2-3 dienās vis maz) barot vienus un tos pašus āļiņģus, tad tur ar laiku sanāk brekšuki un nekur tālu vairs neiet

Atbildēts: 26.janvāris 2015, 09:20 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager