Lai daudz maz precīzi atbildētu, runāšu tikai par Lielupi, jo katrā upē ir savādāk, līņus parasti ķer seklajos, zāļainajos līčos, kā arī uzreiz aiz zāļu kantes, patreiz , t.i. vasaras otrajā pusē, līņu un brekšu(kilograms un virs) ceļi vairs diezko nekrustojas, kā tas bija pavasara pusē, mans padoms būtu patreiz vairāk pievērsties brekšiem, jo nupat ir labs laiks to copei. Lielupē brekšiem ir savas no gada gadā iecienītas stāvvietas, kas skatoties no krasta, ne ar ko neatšķirās, tāpēc visdrošākais variants kā nepazīstot upi tikt pie loma ir mest kaunu pie malas un aprunāties ar vietējiem makšķerniekiem, parasti jau veči ir runātīgi un lielos vilcienos situāciju apstāsta, es gan iesaku uzreiz to stāstu izdalīt ar divi vismaz, bet kaut kādu priekšstatu gūt var.
Par barībām, ņem jebkuru no manis minētajām brekšu barībām, piemēram, SALMO BREKSIS vai BRUDA BREKSIS , ņem vismaz pāris kilogramus barības uz dienu, mitrini to tā kā norādīts uz iepakojuma, pievieno tādu pašu daudzumu kurmju rakumu zemes , taisi bumbas un lādē tik tās ūdenī, būs labi, var būt pirms pašas copes ienāc pie manis manā lapā iekš fishing.lv un aprunāsim vēl tavus makšķerrīkus, jo bieži vien problēma ir tieši tur.
Lielupē lielākoties var veiksmīgi brekšot no krasta, tiesa tas ir ar tālmēšanas kātiem, labi iepazīstot vietu un zivis daudzviet veiksmīgi var copēt arī uzreiz aiz zāļu kantes, t.i. 3-4 metru dziļumā, uz dziļuma kantes, bet tas ir atkarīgs no vietas un gaisa temperatūras, rudens tomēr savas korekcijas ieviesīs ar katru dienu vairāk.
Pievieno savu komentāru