Kāda veida barības labāk lietot šādā laikā (smalkākas vai rupjākas, ar saldāku smaržu vai labāk nē), un vai pie barības var likt klāt motili ja to neliek uz āķa???
Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.
Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:
Kāda veida barības labāk lietot šādā laikā (smalkākas vai rupjākas, ar saldāku smaržu vai labāk nē), un vai pie barības var likt klāt motili ja to neliek uz āķa???
kalendārā un ārā ir ziema un tāda tā būs līdz pat marta vidum, neatkarīgi no tā būs ledus un sniegs vai nē, zivju uzvedībā enkas būtiski nemainās, viņa uzturās savās ziemošanas vietās un arī barojas ziemošanas režīmā, tāpēc arī barot un ķert tās vajag ar domu, ka ir ziema tas nozīmē, ka barības pasmalkas un tumšas un salīdzinoši maz, bet aromātam jābūt tomēr, es tomēr ieteiktu nelietot spilgti saldās vasaras barības, bet tādu arī nemaz nav tik daudz :), tās pārsvarā ir karpu barības - karpa medus, karpa zemene u.t.t., tagad lieliski strādā klasika, tikai jāatcerās, ka ja tā ir pludiņa cope, tad barības iziet vairāk un to notiekti vajag atšķaidīt ar zemi, teiksim Sensas barības es pats škaidu ar zemi 1\3, Salmo un Mondial 1\2, ja lieku klāt kādu aromatizatoru, tad arī šīs barīabs škaidu 1\3, jo patiesībā jau mums jārada zivju interese par galdu, nevis jānoliek tur čupa ar gardumiem un tad jābrīnās kāpēc zivis ir tādas kaprīzas un negrib ēst. no dzīvajām ēsmām NEKAD neliekam klāt to uz ko neķersim, ja tev nav āķa motil, tad NEKAD neliec ne saldētu, ne barības motili
Pievieno savu komentāru