Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā jurciks66

Sveiki!

1) Kā jums veicas ar sortimenta atjaunošanu veikalos?

2) Man kā pilnīgam iesācējam ar pludiņu ir jautājums par pēdējo jūtūbes video (man ar tām svešvalodām arī tā pašvaki) - Cik es saprotu, tad uz pamatauklas bija lielākie svini (tiešām neslīdoši?), tad nedaudz tālāk ir viens neliels un uz pavadas ir vēl viens neliels sviniņš? Un kāpēc tieši divi un tieši tā novietoti? Mani mulsina - vai zivis tos lielos svinus nejuta? Pludiņš izskatījās pēc 4gr, vai svinu kopsvars sanāca lielāks? Labi, par to, ka doma bija pavadu noguldīt uz zemes es sapratu, bet īsti nesapratu kas tad signalizē copi. 3) Vienā atskaitē rakstījāt, ka barošana ar roku baidīja zivis - vai tā bieži gadās? Vai tikai ziemīgā laikā?

Paldies.

:)))) domu tev galvā tiešām daudz un pagaidām viņa snav pa plauktiņiem saliktas :) 1. jaunas preces nāk iekšā noliktavā katru dienu, tagad , līdz 31.03. visos Salmo veikalos ir Lieldienu akcija, pēc tam visa ziemas prece tiks izvākta un veikalos ienāks vasara :), domāju, ka jau aprīļa pirmajā nedēļā , uz beigām, veikali izskatīsies diezgan labi :) 2. tu par Yotube sižetu, kur ķēru breksēnus ar bezriņķu makšķeri ? bezriņķu makšķerei vienmēr svini ir neslīdoši, jo ar bezriņķu makšķeri arī pats copes process ir savādāks kā copējot ar bolonēzi, arī iemetiens ar slīdošu svinu un konrolsviniņu (podpasoku) bieži noved pie sapīšanās, pietam tur un tajā laikā vispār variant nebija, jo visa cope izpaudās kā 2-3-4 mm pacēliens vai iegremdējiens un to var ieraudzīt tikai ar ļoti precīzi noregulētu makšķeri, vasarā parasti tāda precizitāte nav vajadzīga :) , normālā stadijā ir lielie svini un tad 20-30 cm zemāk, uz pamatauklas virs pavadiņas, viens kontrolsvariņš, kas arī rāda visus pcēlienus, tur man bija jāfiksē grunts, jo straumes mutuļoja un zivis bija izcili kūtras, tāpēc uzliku virs āķa vēl vienu skrotīti, kura gulēja uz grunts un nekādi neietekmēja pludiņa iegrimi, bet ļāva noturēt ēsmu uz galda pludiņam ir jātur uz auklas esošo svinu kopsvars, izņēmums ir tieši šāds gadījums, kad vajag ēsmu piespiest pie grunts gan tāpēc, ka virs grunts to centās apēst kazaragi, gan tāpēc, ka tā plivinājās un breksēniem tas nepatika, tādi gadījumi ir ļoooti reti nevis barošana ar roku, bet gan bieža barošana, kas reizi pa reizei gadās, zivis ir tādā stadijā, ka baidās gan no plunkšķa, gan no jaunas barība sporcijas, bet nekustīga, uz grunts guļoša barība viņas piesaista, tad nu nākās kaut kā , mazām porcijām, pa bikinam mānīt to barību , ir reizes, kad viņām vajag tikai 1 barojumu 2-3 stundās..., visādi gadās :), tā ir cope :)

Atbildēts: 22.marts 2016, 09:25 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager