Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā Aldis98

Labdien Normund!

Tā kā upēs jau sāk iet ledus, rodas interese par vimbu copi. Jautājums, kādu sistēmu izvēlēties vimbu copei? Plānoju izmantot fīderi, tests līdz 120 gr. Copes vieta Lielupe. Vai ir kas īpašs jāņem vērā, auklas resnums, āķa lielums un kā ir ar iebarošanu?!

Paldies jau iepriekš!!!

nu Ventā večiem jau pirmie vimbu simti ir savilkti :))), arī Lielupē pirms ūdens celšanās lomi bija labi, tā, ka viss pamazām sāk notikties :) nekādu īpašu atšķirību jau nav, tik cik vajag piepirkt kādas košas ,smagas mormiškas vai spoguļāķus, jo pašā sākumā vimbas bieši vien grib tikai uz grunts guļošu ēsmu, bet parastie āķi ir pa vieglu, veikalos ir daudz dažādu metāla un svina mormišku kōšās krāsās, zinu, ka daži profiņi pludīnāšanā izmanto pat smagās volframa mormiškas, lai ēsmu dabūtu tuvāk gruntij barība par ļaunu nenāks nekad, vienkārši piedomā pie barības maisīšanas, tai jābūt smagai, labi samitrinātai, lai zivis nāk pie barotavas, nevis barība aiziet stipri pa straumi, pašā sākumā, kamēr ūdens vēl duļķains, reizēm barība nenostrādā daudz labāk par grutneni parasto, bet... barība arī neko nebojās :))), tāpēc drošāk, ja tā ir :)

Atbildēts: 6.marts 2017, 11:54 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager