Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā karpeks

Labdien

Man tāds jautājums dīķī dzīvo breksēni raudas ruduļi ķīši līņi un vel citas zivis kādas zivis vislabāk izvēlēties ķert tajā dīķī sacensībās un uz kādu ēsmu un arī cik lielu āķi likt kāds būtu vislabākais žilkas resnums un kāadu kātu izvēlēties vislābāk (kādu garumu)

Jau iepriekš paldies!!

ja krasti ir zāļaini, tad visdrošāk būs likt uzsvaru uz raudām un ruduļiem, tai pat laikā atrodot kādu nelielu dziļuma kantīti un tur iebarojot breksīšus, sākumā ķer raudiņas un rudulīšus, bet pēc kādas stundas pārbaudi dziļuma barojumu, iespējams, ka breksīši ir atnākuši, tad pārej uz šo kātu. Sacensībām jāgatavo vismaz divi kāti, lai vari copēt vismaz divās distancēs, piemēram 5-7 metrus no krasta un teiksim 15-20 metrus no krasta, uz āķa vis labāk ir likt motiļus, mušu kāpurus, ūdenstārpus, mazas slieciņas, kādu mīklu vai maizi arī vari sagatavot, var noderēt. Āķa izmērs ne lielāks par 14. numuru, ņem tievus āķus, aukla pavadiņām 0.10-0.12mm, krasta copei pludiņš 1-2 grami, ļoti precīzi jāizsvaro, dziļumam 3-6, atkarībā no dziļuma, vēja u.t.t..Noteikti iesaku paķīmiķot ar barībām, ne tik daudz to barību vajag, cik viņu vajag labu un pareizi pasniegt.

Atbildēts: 9.jūnijs 2009, 11:50 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager