Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā Artx

Noskatījos raidījumu, kur lielupē brekšus nelielā kompānijā ķērāt (aprakstu, lai saproti par kādu raidījumu iet runa) Pamanīju interesantu tehniku pie iemetiena. paskaidro lūdzu būtību tām kustībām uz atpakaļu un sāniem, kad barotava lido.

Kā arī jautajums otrais, vai pilnībā visos gadījumos tu jauc barībai klāt zemi, jeb ir arī gadījumi, kad liec tīru barību un plivini iekšā? Tiešām piedod, ja šādi jautājumi jau ir bijuši, bet iet cauri tūkstošiem un meklēt būs tik pat ātri cik tu atbildēsi man uz šiem .

Un vēl kas : Mājaslapām vienmēr ir pieejamas sadaļas BUJ (Biežāk Uzdotie Jautājumi) Ko es ieteiktu nezinu vai Tev vai copeslietas.lv redaktoriem, ka tavas pērles sen jau bija jāsagrupē jautājumos pa tēmām u.t.t. un tad jautājumu uzdošana samazinātos, kā arī cilveki varētu katrā grupā uzzināt interesantas lietas un palasīt tavas atbildes. Kā piemēram taga, uzdevu Tev jautājumu par barību, kaut gan ja būtu kaut kāds filtrs uztaisīts (nezinu gan cik tas ir viegli vai nē) Es jau atrastu grupu ar nosaukumu (Juatajumi par barību) un ietu tur un meklētu :)

Paldies.

1. iemetiena tehnika vis parastākā, metiens, kamēr barotava lido tu padod kātu atpakaļ, barotava izstiepj auklu līdz klipsim, aukla nostiepjas un paceltais kāts noamortizē barotavas sitienu pa auklu un tālāk pa spoles klipsi, ja tā nedara, tad strādājot ar smagākām barotavām un tievākām auklām ātri vien var pārsist auklu klipsī, arī spolei nemaz tā nepatīk tādi sitieni, tā sākot darīt kustība paliek jau automātiska :))) 2. ikdienas copē zemi barībai jaucu 99% gadījumu, nejaucu zemi tikai karpu un reizēm arī karūsu copē dīķos, visos citos gadījumos es copēju ar zemi, tāpēc pat uz pludiņmakšķerēšanas dienu man iziet tikai 2 kg barības, fīderī parasti 1-1,5 kg barības uz dienu, nu un 2-3 kg zemes fīderī, 6 -9 kg pludiņā, zeme nekad neko sliktu nedara, vieglāk "uzklāt" galdu, vieglāk nogādāt barību, mazāks risks pārbarot zivis u.t.t. Sacensībās, tieši fīdera sacesnībās, kad zivju ir daudz, reizēm daļu barības nesajaucu ar zemi, tad spēlējos ar tīru barību, tīru zemi un atsevišķu trauciņu, kur dažādās proporcijās jaucu barību ar zemi copes gaitā 3. šī ir CL mājas lapa un man ar to nav nekāda sakara :), pa lielam šī ekspertu sadaļa CL nemaz tā īsti neinteresē, precīzāk viņus neinteresē to attīstīt, jo par ekspertu sadaļu man (Salmo par mani maksā) ir vēl jāpiemaksā :),es atbildu uz jautājumiem tāpēc, ka man ir zināšanas un varu palīdzēt, tikai un vienīgi tāpēc, jo es pats neko neražoju, neko netirgoju :)))

Atbildēts: 29.augusts 2018, 10:13 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager