Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā badapiicka

Sveiks!

Ir sākusi niezēt doma par eholoti (ziemai- praktik er6 laikam sauc)- es ir kājnieks vai ar sabiedrisko, nekādus akumulatorus nesanāks staipīt), tāpēc praktik. Ziemā man sanāk tikai reizi nedēļā tikt uz ūdens(ledus), tāpēc sistemātiska iebarošana-zivs piesiešana atkrīt, diena īsa, man pirmais gads ziemas copē, nedaudz pazīstu te tikai vienu ezeru(to pašu vasaras variantā no krasta), vārdsakot, gribas kaut nedaudz nodrošināties, ka būs mazāk tukšinieki un neskraidīt uz aklo, varbūt varētu cik necik to zivi labāk atrast. Skatījos visādus video, ar viņu gan biežāk redz meklējam plēsēju, bet nu man pagaidām tā.

Cik tas racionāli, vari ko pakomentēt, ieteikt šajā sakarā?

Paldies!

NĒ, NOTEIKTI NĒ, tev pagaidām ehalotu nevajag, tev vajag iemācīties ķert zivis, ehalots tev neko šajā ziņā nepalīdzēs, tas, ka ezerā vasarā ir zivis noteikti nenozīmē, ka viņas ķersies arī ziemā, zinu veselu virkni ar mazajiem ezeriņiem, kur ziemā ja arī kaut kas pieķerās, tad tikai pa pirmo un pašu pēdējo ledu, tas ir viens. Otrs, tas, ka tu redzēsi ekrānā zivi vēl neko tev nedos, ja tu nezini kā to zivi pierunāt, pēc rakstītā saprotu, ka tu esi ar mieru ķert arī baltās zivis, tad ir jābaro dažādos dziļumos un jāskatās kur viņas pienāk, vietas un dziļumi var atšķirties pa dienām, arī asaros, pa seklajiem ezeriem ehalots nav vajadzīgs, āļiņģu skaits ir galvenais priekšnosacījums veiksmīgai asaru copei seklajos ūdeņos. Ja tu domā, ka jau māki paņemt zivi, vai gribi sev, kaut galvā, sazīmēt ezera dziļumu karti u.t.t., tad jā, tad elektronika palīdz, arī ja ezers ir ar lielākiem dziļumiem un esi sabarojis vairākas vietas, tad elektronika atvieglo saprašanu vai tur ir zivis apakšā vai nav, BET elektronika neķers zivis :), tievas auklas, pareizus mānekļus, ēsmas un barības, kā arī copmaņa meistarību elektronika nekādi neaizstās :). es to par to, ka tāds ehalotiņš maksā tik pat cik lietots "pļerdaks" (mopēds\rolleris) un tāds transorts tev pavērs daudz lielākas copes iespējas nekā viens ehalotiņš :), es noteikti tevi neatrunāju, lieta laba un vajadzīga, bet brīnumus tavā dzīvē neienesīs :) ja prasi ko pirkt, tad lasot tevis rakstīto es gribu teikt, ka Deeper tev būtu daudz noderīgāks, to tu arī vasarā vari izmantot pētot savus ūdeņus, to var iemest savus 50-70 metrus un telefonā lieliski redzēsi kas tur apakšā notiek, i dziļumi i kādu zivi arī, ziemā to var izmantot gan vasaras režīmā, kamēr ledus plāns, pēc tam pārslēgt uz ziemas režīmu, tad ir viens koncentrēts stars uz leju unt ad tu redzi i mānekli i visu kas notiek zem āļiņģa, mazais Praktik ir labs, bet tīri ziemai, vasarā ar to no laivas vai laipas kaut ko var bakstīties, bet tas nav tas

Atbildēts: 18.janvāris 2019, 09:10 | 1 komentārs | Adrese atbildei
Komentāri
 
Aha, ok, paldies!
18.01.19
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager