Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā ZMA

Labdien!

Jums ir daudz raidījumu ar brekšu copes , bet neesmu redzējis nevienas ziemas varianta ( Lielupe, Gauja ). Jautājums tāds vai ir vērts barot vienu un to pašu vietu lai mēģināt savākt brekšus pie āliņģa . Copes vieta Lielupe tuvāk Jelgavai . Ar ko labāk barot ?

jā, raidījuma par normālu brekšu copi ziemā sen nav bijis un tas tieši ar to ir saistīts, ka ziemā tos puikus dienas laikā piedabūt uz ēšanu ir diezgan grūti, var, bet jātrāpa, kad viņi ir aktīvi, īstā vietā un brīdī, savukārt barot vairākas dienas vienu vietu man vienkārši nepietiek laika... ja tev ir laiks un tu ZINI kur brekši ziemā stāv, tad noteikti vari tos barot un viņi atsauksies, man viens paziņa baro ap Jūrmalu, reizēm ir ļoti labi, bet... ledus ir kāds ir, var būt ap Jelgavu\Kalnciemu ledus ir labāks, tur ir labas bedres, kur breksim vajadzētu būt :), tavā gadījumā , pirms barošanas, vajadzētu kādu dienu veltīt zivju meklēšanai, ideāli, ja ir kāds ehalots ar kuru tas meklēšanas process būtu ātrāks, arī jau nav garantijas, ka tas ko tu redzi ir breksis, nevis vimbas, bet nu vismaz process būs ātrāks. Pēc tam tu dažādos dziļumos sāc barot, tā ir upe, tātad jābaro ar barotavu un ar smagu barību, ja nav izlādējamās barotavas, tad var izmantot kaut vai resnu auklu ar palielu svina\dzelzs bumbuli galā, uzmīci barības bumbu ap to svinu un uzmanīgi nolaid uz grunts, biki paturi un tad ar asāku rāvienu atbrīvo bumbuli no barības, ja sāc barot, tad jābaro ir regulāri, tas ir katru dienu un vēlams noteiktā laikā. Reizēm pietiek, ja iebaro vienu dienu un otrā dienā tur jau zivis grozās, citreiz vajjag bart pāris dienas vis maz, lai zivis savāktos, bet nu upēs galvenais ir atrast tos barus un iedot viņam tik daudz ēdiena, lai viņam gribētos tur grozīties barot vari ar jebko, jo tur uz grutns nekā no tā visa nav :))), vari jaukt kādu veikala barību ar plaucētiem putraimiem un auzu pārslām, vari barību ar zemi u.t.t., galvenais, lai tā nebūtu līmīga klimpa, kura nekad neizskalosies, barībai ar laiku ir jāizskalojas, ;labi noder dažādi kombikormi, kas domāti dzīvniekiem, trušu, cāļu u.t.t., tos nedaudz applaucējot var dabūt ļoti labu konsistenci, lai nogādātu barību uz grunts, galvenais ir eksperimentēt un darīt :), jo lielākā daļa no bļāvējiem, ka neķerās u.t.t. paši lietas labā neko īsti negrib darīt, bļaut taču ir vieglāk kā darīt :))))

Atbildēts: 19.janvāris 2019, 09:46 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager