Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā nipijs38

Sveiks

Kādu laiciņu no vimbu laika biju licis jums mieru.

Tagad sanācis atvaļinājums vasaras vidū,tad nu nedēļu braukšu pie ūdens.

Esmu manījis ka izmanto deeper.

Kā tu nosaki zivs sugu kas tur apakšā ganās?

Brauksim uz lejas ezeru Krāslavas rajonā.

Dziļums gana liels.varbūt vari apstāstīt nedaudz to tēmu.ir pieejama laiva.varbūt no laivas mēģināt?pa dienu vai tomēr naktī?

Cik nav gadījies tad Breksis ņem tikai pa nakti.varbūt tāpēc ka vidēji sekla vietā copeju-2-4m.

Ar to barību ar interesanti.redzu raidījumos ka taisi turpat puspaini.bet reizēm komentāros raksti ka pietiks ar 1kg barības un 2kg zemes.

1. par Deeper, lietoju, gan veco PRO+, gan jauno ar CHIRP tehnoloģiju aparātus, svešā vietā tas baigi palīdz, protams, ka Deeper nav pilnvērtīgs laivas ehalots, bet... jaunais ar Chirp jau zivi arī rāda diezgan labi, noteikt zivju sugu nevari nekādi :), to var tikai minēt, Deeper nevajag izmantot atsevišķu lielu zivju meklēšanai, bet nu tādu mopēju iespaidu par copes vietu var gūt ļoti labi, katrā ziņā nu jau esmu pie tā tā pieradis, ka bez Deepera nemaz nebraucu uz jaunām copes vietām, iemet to 3-5 reizes un jau saproti kas tur, tajos 50-60 metros apkārt tev, darās 2. kur ko ķert, vis drošāk, ir uzprasīt vietējiem copmaņiem, jo ezeros "zivīgie" rajoni var būt diezgan lokāli un tu vienkārši vari pazaudēt daudz laika meklējot, jo … Mērfija likumu, ka vispirms sāksi meklēt tur, kur nekā nav, neviens nav atcēlis :))), man tas ir ļoti izteikti :), arī zivju dzīves\copes ritmu vis labāk uzzināt no vietējiem copmaņiem, pietam to tev vis labāk izstāstīs tie veči, kuri maz baro, bet reizēm labi ķer, jo viņi tieši meklē tos zivs aktivitātes mirkļus, iemet mašīnā vienu "mazo plakano" vai kādu "stipro alu", kas zin, var lieti noderēt informācijas iegūšanai :). Pašam tev ar pirmo būs pagrūti trāpīt, ja no krasta, tad ir vieta, kur esi apmeties, tur arī mēģini copēt, tad ir vienkāršāk :), aizmest vari tik cik vari, baro un kaut kas atnāks, kas tas būs … hvz :), ja copē no laivas, tad ir daudz grūtāk :), tad mēģini barot dažādus dziļumus, ja ezers ir ar 6-8+ metru dziļumiem, tad iespējams, ka brekši augustā būs kādos 4-6 metros, diez vai viņus tādā vietā vajadzētu meklēt 2 metros, ja ezera dziļums ir 3-5 metri, tad breksi var būt arī 2-3 metros kādu lielāku dziļumu tuvumā, BET... tas viss ir tīri teorētiski, jāskatās uz vietas, ezeri ir daudz un ļoooti dažādi 3.nu ja runa ir par fīderi, tad 1kg labas barības + 2 kg zemes būs ap 4-5 litri barības, kas ir pilnīgi pietiekoši tādai 4-5 stundu copei, reizēm arī visām 7-8 stundām, ja plāno kārtīgi pabarot galdu, copēt ar 2 fīderiem, tad uzjauc 2 kg barības ar kādiem 3-4 kg barības, tas būs jau gandrīz spainis un to daudzumu izmest ar fīderiem, vēl ezerā, ir gandrīz nereāli, ja nu vienīgi trāpi uz brekšu super copi un tavs loms tajā dienā ir jau kg 70-90+ :)))

Atbildēts: 15.jūlijs 2019, 16:11 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager