Labdien. Gribēju pajautāt kā tikt pie lielāka skaita vimbām? kādus āķus izvēlēties? udens ir duļķains Gaujā Līgatnē. barība dos kaut ko un kādu barību piedāvājat?
Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.
Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:
Labdien. Gribēju pajautāt kā tikt pie lielāka skaita vimbām? kādus āķus izvēlēties? udens ir duļķains Gaujā Līgatnē. barība dos kaut ko un kādu barību piedāvājat?
Gaujā tev svarīgi trāpīt uz takas pa kuru iet vimbas, pietam šīs takas reti kad ir pa upes vidu :))), jo upes gultne arī līkumo, ļoti bieži vimbu taka iet gar vienu vai otru krastu, tad zigzagā līdz otram krastam, Gauja ir sekla upe un tāpēc vimbas tā pārvietojas. atrodi tādu taku un būsi ar labu lomu, JA zivis tajā brīdī iet garām :), vimbas iet baros , tāpēc ir tā, ka sēdi un nav copes, pēc tam 2-5-10 pēc kārtas un atkal stundu vai divas nav copes noteikti izmēģini spilgtās plastmasas mormiškas ar 10.-8.numura āķiem, sarkanās, zaļās, vari vienu kātu iemest ar barotavu, parastā brekšu barība, labi samitrināta, es lieku arī zemi klāt vismaz 1;1, parasti 1:3 , ar otru makšķeri vari kā ar klasisko gruntenīti "taustīt" upi, pasēdi vienā distancē 20-30 minūtes (3-5 iemetieni), tad nākošo metienu taisi par metriem 5 tuvāk vai tālāk un tā pamazām taustoties atradīsi zivīti :), pietam visās upēs ir "zivīgās" vietas, kuras zin vietējie copmaņi, tās bieži vien ir vietas, kur vimbas pa nakti atpūšās, kur viņas savācas lielākos baros, lai ietu tālāk caur krācēm u.t.t., parunā ar vietējiem copmaņiem, papēti upi, noteikti zem krācēm ir lēnāki posmi, tā būs vieta, kur zivis atpūšas pirms tālāka gājiena
Pievieno savu komentāru