Normunds Grabovskis

Normunds Grabovskis

Profesionāls makšķernieks, vairāku starptautisku žurnālu eksperts jautājumos par inventāru, pludiņmakšķerēšanu, fīdermakšķerēšanu, zivju iebarošanu un visa veida ziemas makšķerēšanu.

Kompetenci makšķerēšanā apliecina arī augstie sasniegumi Latvijā un pasaulē:

  • divkārtējs pasaules čempions;
  • divkārtējs pasaules vicečempions;
  • daudzkārtējs Latvijas čempions;
  • Lietuvas čempions;
  • daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs.
Jautā chernits

Liels paldies par izsmeļošajām atbildēm! Taču man vēl ir dažas neskaidrības, sakiet kāda diamtera auklu un kāda izmēra vienžubura āķi Jūs ieteiktu lietot uz šo zandartu copi uz dzīvo zivtiņu pirmās sistēmas gadījumā (parasta pludiņmakšķere ar sviniņu 50 cm attālumā no āķa) un vai tas, ja es mailīšu vietā izmantošu vīķes un pličus nemazinās zandarta noķeršanas iespēju ?

es nemīlu resnas auklas, tāpēc parasti zandartu copei izmantoju tās pašas makšķeres ko ķerot brekšus, tātad pamataukla man ir 0.20 mm, uz mailēm pamatā trāpās zandarti līdz 3-4 kg un tādus jau nu bez problēmām var izvilkt ar šo auklu, pats lietoju āķus ar lielu izliekumu, tādi labāk notur mailes, āka izmērs atkarībā no ēsmas zivtiņām man ir 6.-2., ja tu gribi par ēsmas zivtiņām izmantot lielās vīķes(auslejas) un pličus, tad.... sevišķi daudz copju tev nebūs, lai arī zandartam ir liela mute viņš tomēr biežāk priekšroku dod nelielām ēsmām. Pats arī esmu izmantojis plicīšus, bet nu tādus4-7 cm garus, ko sasmēlu ar tīkliņu, auslejas ļoti ātri nomirst, tad jau labāk uzreiz ir likt uz āķa auslejas asti, nu 1\3 zivtiņas,tas nostrādās daudz labāk kā liela ausleja

Atbildēts: 6.augusts 2009, 08:45 | Komentēt | Adrese atbildei
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu komentāru
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager